Dowiedz się jak długo będziesz czekał na ten produkt
Anuluj
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

TOALETY

kompakty
130
spłuczki
131

Muszla klozetowa – Podstawa dobrze wyposażonej toalety

Wybór miski WC jest pozornie prosty. Ceramika sanitarna ma spełniać swoją podstawową rolę, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo osób korzystających z toalety. W praktyce producenci oferujący muszle klozetowe dostarczają tak wiele zróżnicowanych rozwiązań, iż wybór miski WC, która najlepiej dopowiada naszym potrzebom i oczekiwaniom wymaga odpowiedzi na szereg pytań:

  • o sposób montażu – tu rozróżniamy muszle stojące i wiszące,
  • o połączenie ze spłuczką – tu możemy wybrać kompakt (muszla stojąca zintegrowana ze spłuczką, muszla stojąc z wiszącą spłuczką, muszla wisząca ze spłuczką podtynkową),
  • funkcje dodatkowe – tu możemy wybrać m.in. toaletę z funkcją bidetu.

Muszla klozetowa – Jak wybrać?

Wybór muszli klozetowej powinien być podyktowany przede wszystkim względami użytkowymi. Tam, gdzie zależy nam na łatwości utrzymania toalety w czystości bardzo dobrze sprawdzą się muszle klozetowe wiszące – oferują nieograniczony dostęp do posadzki, jednocześnie składając się z niewielu elementów wymagających regularnego czyszczenia. Tam, gdzie zależy nam na ciekawej aranżacji toalety godne polecenia są toalety stojące. Tego typu rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się w przestrzeniach mieszkalnych, a także w eleganckich hotelach i restauracjach. Pozwalają na stworzenie wnętrza, które idealnie wpisuje się w gusta gości.

Jeśli zależy nam na uzyskaniu złudzenia toalety stojącej, a zarazem ukrycia spłuczki w zabudowie podtynkowej wystarczy, że wybrana przez nas miska klozetowa będzie miała określony kształt.

Miski WC w ofercie sklepu Marantess.pl

Osoby zainteresowane wyborem muszli klozetowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W asortymencie posiadamy szeroki wybór rozwiązań – wyłącznie wyroby znanych i cenionych producentów, które stanowią gwarancję jakości i trwałości ceramiki sanitarnej.

Obok muszli klozetowych dostarczamy również pozostałe akcesoria niezbędne podczas wyposażenia toalety: spłuczki, deski zwykłe i wolnoopadające, stelaże WC, przyciski spłukujące. 


Dodaj do przechowalni interesujące cię towary i prześlij do nas! w ciągu 24 h otrzymasz od nas informacje:
Ile potrwa skompletowanie Twojego zamówienia
Ile zapłacisz za transport
Czy wybrane elementy są kompatybilne i czy masz już wszystkie elementy, niezbędne do montażu
Udzielimy także fachowej porady, jeśli jej potrzebujesz
przechowalnia
Producenci
© 2011 MARANTESS.
Utrzymanie i rozwój: LASAK.IT SERVICES
Czas generowania: 0.1268 sekund. Ilość zapytań: 187. | cache: 167