Dowiedz się jak długo będziesz czekał na ten produkt
Anuluj
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

PRYSZNICE

Systemy prysznicowe – kabina natryskowa dostosowana do indywidualnych potrzeb

Podstawowy zestaw prysznicowy to armatura, której głównym zadaniem jest zapewnienie praktyczności kabiny prysznicowej. Najczęściej składa się on z baterii prysznicowej bez wylewki, słuchawki, węża oraz uchwytu lub drążka umożliwiającego odłożenie słuchawki na dogodniej wysokości. Bardziej zaawansowane systemy prysznicowe obok waloru praktycznego odznaczają się podwyższonym komfortem użytkowania. Najczęściej w ich skład dodatkowo wchodzi deszczownica, która dzięki rozproszeniu strumienia wody zapewnia delikatną, przyjemną kąpiel. Nowoczesne deszczownice posiadają również programy podświetlania wody, dzięki czemu prysznic możemy połączyć z odprężającym seansem chromoterapii. Alternatywą dla tradycyjnego zestawu prysznicowego może być panel prysznicowy. Panel prysznicowy najczęściej posiada wszystkie funkcje systemów prysznicowych, przy czym jest dodatkowo wyposażony w dysze do hydromasażu. Liczba dysz osadzonych w panelu oraz programów masażu jest uzależniona od wybranego rozwiązania.

Zestaw prysznicowy na- i podtynkowy 

Obecnie producenci armatury prysznicowej oferują Klientom szeroki wybór zestawów, paneli i systemów prysznicowych dostępnych w wariantach natynkowym i podtynkowym. Zestawy podtynkowe charakteryzują się podwyższoną estetyką oraz łatwością utrzymania w czystości. Jednak ze względu na specyfikę montażu nie zawsze są wyborem optymalnym. W przypadku niewielkich łazienek wciąż poleca się rozwiązania natynkowe, gdyż ich montaż nie wymaga zwiększania grubości ścian kosztem powierzchni pomieszczenia.

Marantess.pl – szeroki wybór systemów prysznicowych

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientów w Marantess.pl oferujemy pełen wybór systemów prysznicowych, na który składają się:

  • kolumny prysznicowe do montażu natynkowego – systemy wyposażone w deszczownice, natrysk i baterię bez wylewki,
  • komplety podtynkowe – systemy prysznicowe z deszczownicami i bez,
  • panele prysznicowe z hydromasażem,
  • zestawy prysznicowe z drążkiem do regulacji położenia słuchawki natryskowej,
  • zestawy prysznicowe z uchwytem umożliwiającym odwieszenie słuchawki na konkretnej wysokości,
  • zestawy z baterią (bateria bez wylewki + natrysk),
  • deszczownice,
  • baterie prysznicowe.

Oferowane systemy prysznicowe są dostępne w szerokiej gamie stylistycznej, także w wariancie baterii kolorowych. W stałym asortymencie posiadamy systemy prysznicowe w kolorze chromu, złota i czarnym. Są to rozwiązania znanych i cenionych producentów armatury łazienkowej, co stanowi gwarancję ich jakości i niezawodności przez długi czas użytkowania.


Dodaj do przechowalni interesujące cię towary i prześlij do nas! w ciągu 24 h otrzymasz od nas informacje:
Ile potrwa skompletowanie Twojego zamówienia
Ile zapłacisz za transport
Czy wybrane elementy są kompatybilne i czy masz już wszystkie elementy, niezbędne do montażu
Udzielimy także fachowej porady, jeśli jej potrzebujesz
przechowalnia
Producenci
© 2011 MARANTESS.
Utrzymanie i rozwój: LASAK.IT SERVICES
Czas generowania: 0.0854 sekund. Ilość zapytań: 183. | cache: 163