Dowiedz się jak długo będziesz czekał na ten produkt
Anuluj
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane

STELAŻE PODTYNKOWE

Stelaże podtynkowe do toalety – WC funkcjonalnie, estetycznie i higienicznie

Pierwsze stelaże podtynkowe WC zawdzięczamy marce Geberit – szwajcarskiemu producentowi technologii sanitarnej. Z czasem za jej przykładem poszli również inni producenci wyposażenia łazienek, w wyniku czego obecnie na rynku dostępne są stelaże podtynkowe do toalety różnych marek. I choć sygnują je inni producenci, a sam stelaż podtynkowy różni się nieco od pierwowzoru zwyczajowo określamy je mianem geberitów, często nie zdając sobie sprawy z tego skąd wzięła się ta nazwa.

Stelaże podtynkowe WC umożliwiają funkcjonalną, a zarazem higieniczną aranżację toalety. Wiszące WC sprzyja utrzymywaniu czystości w pomieszczeniu, nierzadko pozwalając na jego wizualne powiększenie. Dlatego też stelaż podtynkowy jest szczególnie polecany w niewielkich toaletach, przy czym doskonale sprawdza się również w dużych łazienkach. Warto przy tym pamiętać, że stelaże podtynkowe znajdują zastosowanie także przy instalacji innych elementów wyposażenia łazienki i toalety. W asortymencie większości producentów specjalizujących się w technologiach sanitarnych podtynkowych znajdziemy także stelaże dedykowane do instalacji umywalek, bidetów i pisuarów.

Na co zwrócić uwagę wybierając stelaże podtynkowe do toalety?

Najczęściej stelaże podtynkowe WC kupujemy w komplecie z konkretnym modelem muszli toaletowej. Może się jednak zdarzyć, że stelaż podtynkowy będziemy musieli kupić osobno. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na jego kompatybilność z wybraną przez nas miską klozetową. Może się powiem okazać, że nie każdy stelaż podtynkowy umożliwi jej bezpieczną instalację. Przed zakupem stelaża warto również sprawdzić modele współpracujących przycisków. To pozwoli nam uniknąć rozczarowana, jeśli okaże się, że wybrany przez nas przycisk do spłuczki podtynkowej nie jest kompatybilny z zamontowanym wcześniej stelażem.

Stelaż podtynkowy – dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania

Jako specjaliści w zakresie dostarczania elementów wyposażenia łazienek, toalet i kuchni Klientom oferujemy szeroki wybór stelaży podtynkowych i akcesoriów. W stałym asortymencie posiadamy kompletne zestawy toalet wiszących (stelaż + miska WC + spłuczka + przycisk + elementy montażowe), jak również same stelaże podtynkowe WC. Dodatkowo oferujemy stelaże umywalkowe, bidetowe i pisuarowe, a także przyciski spłukujące do toalet i pisuarów. W stałym asortymencie posiadamy także spłuczki podtynkowe i akcesoria montażowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegółowe parametry każdego produktu znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie produktowej. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących oferowanych rozwiązań zachęcamy do kontaktu. Nasi Specjaliści pozostają do dyspozycji.


Dodaj do przechowalni interesujące cię towary i prześlij do nas! w ciągu 24 h otrzymasz od nas informacje:
Ile potrwa skompletowanie Twojego zamówienia
Ile zapłacisz za transport
Czy wybrane elementy są kompatybilne i czy masz już wszystkie elementy, niezbędne do montażu
Udzielimy także fachowej porady, jeśli jej potrzebujesz
przechowalnia
Producenci
© 2011 MARANTESS.
Utrzymanie i rozwój: LASAK.IT SERVICES
Czas generowania: 0.5367 sekund. Ilość zapytań: 183. | cache: 163