Jesteś tu: Strona główna»Porady

Porady

wtorek, 23 marca 2021

GROHE to marka będąca wiodącym na świecie producentem armatury sanitarnej. Klienci indywidualni i inwestorzy cenią GROHE za wprowadzanie na rynek produktów innowacyjnych, rozwiązań stanowiących harmonijne połączenie walorów praktycznych z niebanalną estetyką oraz precyzją wykonania. Jako marka globalna GROHE opiera swoje wartości na technologii, jakości, designie i zrównoważonym rozwoju.

 

Zestawy podtynkowe GROHE doskonale wpisują się w misję przedsiębiorstwa, dostarczając użytkownikom najwyższą jakość w połączeniu z komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. GROHE oferuje stelaże podtynkowe WC uniwersalne, jak i dedykowane do montażu wybranych misek ustępowych. Ich wybór przekłada się na łatwy i bezproblemowy montaż zestawu oraz wieloletnią bezawaryjną eksploatację. Ofertę zestawów podtynkowych GROHE dopełniają akcesoria, w szczególności przyciski do spłukiwania o niebanalnym wzornictwie, które – dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii zarządzania medium – pozwalają racjonalnie użytkować wodę w toalecie, przyczyniając się tym samym od dużych jej oszczędności.

 

Dlaczego warto wybrać zestaw podtynkowy Grohe?

Wybór zestawu podtynkowego GROHE to inwestycja na lata. W asortymencie marki obok stelaży podtynkowych WC znajdziemy również inne rozwiązania – stelaż podtynkowe pod umywalki i bidety, a także pisuary. To czyni system montażowy GROHE doskonałym wyborem nie tylko dla przestrzeni mieszkalnych, ale również przestrzeni komercyjnych – w szczególności toalet publicznych w obiektach sportowych, rekreacyjnych i handlowych.

 

Zestawy podtynkowe GROHE to także możliwość wyboru z szerokiego wachlarza eleganckich przycisków spłukujących, które obok wspomnianej wcześniej technologii oszczędności wody oferują wysokie walory estetyczne.

 

Klientów poszukujących niezawodnych, a zarazem nieskomplikowanych w montażu systemów podtynkowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W stałym asortymencie posiadamy stelaże podtynkowe WC GROHE, jak również systemy przeznaczone do montażu pozostałych elementów wyposażenia łazienki i toalety.

Dodaj do przechowalni interesujące cię towary i prześlij do nas! w ciągu 24 h otrzymasz od nas informacje:
Ile potrwa skompletowanie Twojego zamówienia
Ile zapłacisz za transport
Czy wybrane elementy są kompatybilne i czy masz już wszystkie elementy, niezbędne do montażu
Udzielimy także fachowej porady, jeśli jej potrzebujesz
przechowalnia
Producenci
© 2011-2016 MARANTESS.
Projekt i wykonanie: Agencja interaktywna Bull Design
Utrzymanie i rozwój: LASAK.IT SERVICES
Czas generowania: 11.8664 sekund. Ilość zapytań: 38. | cache: 26